Згромадження Сестер св. Єлизавети Wix.com

  • Иконка Facebook с прозрачным фоном

17 листопада - спомин св. Єлизавети Угорської

Свята Єлизавета Угорська 
Покровительниця Згромадження Сестер Св.Єлизавети
1207-1231

Св. Єлизавета – жила в першій половині ХIII столітті. Її життя було коротким, але сповнене радістю та смутком. 
Народилась влітку 1207р., походила з королівського роду, батьки Король Андрій ІІ та Королева Гертруда видали її заміж за Людвіга, сина Туринського Князя Германа.
Молоду пару об’єднувало сильне кохання. Єлизавета всіляко намагалась порадувати чоловіка. Людвіг – добрий опікун і мудрий правитель. Сповнена Божої Любові, Вона жила у щасливому шлюбі, маючи трьох дітей: Германа, Софію і Гертруду.
Єлизавета була дуже набожною, заходячи до каплиці завжди знімала корону зі словами: «Як же я можу носити золоту корону, якщо мій Спаситель носить корону з терну». Вона помічала страждання людей бідних, калік, старих і немічних. Допомагала сиротам, в’язням і нещасним людям, якими інші нехтували. Єлизавета стикалася із опором рідних і придворних, але незважаючи на їх невдоволення, займалась доброчинністю. Була Царицею, але Їй це не заважало доглядати хворих і
як треба було, то навіть ночами сиділа біля їх ліжка. Вона була простою, відвертою. Бог у Неї завжди був на першому місці і мабуть через це Єлизавета так швидко стала Святою. Померла в 1231р., у віці 24 років, а чотири роки по тому була оголошена Святою.

Молитви за заступництвом святої Єлизавети

Свята Єлизавето, Ти дивилася в очі Христа. Ти пожертвувала себе в руки Христа. Ти любила із серцем Христовим... Свята Єлизавето, допоможи нам, щоб Христос був нашим розумом, щоб Христос жертвував через наші руки, щоб ЛЮБОВ Христова була нашою любов`ю. Амінь!

Слава Ісусу Христу! 

Події дня

Своє покликання реалізуємо через:
- Життя за Євангельськими радами;
- Служба бідним, хворим та самотнім людям;
- Християнське виховання дітей та молоді;
- Навчання релігії дорослих.
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
10380318_1442021292721108_1321260028162794296_n